Життя потребує
відповіді

Наше обладнання


Імунохимический електрохемілюмінесцентний аналізатор Сobas e411 

Виробник: «Roche Diagnostics» (Швейцарія)

Е411   

Аналізатор Cobas e 411 є повністю автоматизованим, багатоканальним аналізатором, що використовують складну технологію (ECL). Для роботи в ньому можуть бути використані реагенти тільки виробництва «Roche Diagnostics» (Швейцарія). Автоматична система працює практично без участі людини, що дозволяє виключити помилки, пов’язані з людським фактором. Використання для діагностики аналізатора Cobas e 411 дає гарантію отримання якісних, достовірних, швидких результатів аналізів кожного пацієнта.

Призначення: гормони репродуктивної сфери; кардіомаркери; онкомаркери

 Автоматичний біохімічний аналізатор Cobas Integra 400 Plus

Виробник: «Roche Diagnostics» (Швейцарія)

411

Cobas INTEGRA 400 plus - повністю автоматизований біохімічний аналізатор, який управляється спеціально розробленою комп’ютерною програмою. Стабільність реагентів постійно відстежується вбудованою системою контролю якості.

Призначення: для проведення аналізів ферментів, субстратів, специфічних білків.


Автоматичиий аналізатор TOSOH AIA-900

Виробник: «Tosoh» (Японія)

600


Серія іммунофлуоресцентних аналізаторів Tosoh AIA була розроблена із використанням унікальної запатентованої технології, яка дозволяє отримувати максимально точний результат за мінімальний час. AIA-900 - це автономний, гнучкий і повністю масштабований високопродуктивний аналізатор імуноаналізу нового покоління. AIA-900 є новим доповненням до сімейства аналізаторів AIA компанії Tosoh і має пропускну здатність 90 тестів за годину.

Призначення: онкомаркери, гормони щитовидної залози, кардіомаркери.


Автоматичний аналізатор Alegria

Виробник: "Orgentec" (Німечина)


Подробнее: http://mcdovira.com.ua/

 аллегрия


Єдиний в нашому регіоні автоматичний аналізатор Alegria для якісної діагностики аутоімунних захворювань. Завдяки передової технології, високому рівню вимог до якості аналізатор відразу зайняв гідне місце на ринку наявних приладів. Аналізатор характеризується високою відтворюваністю і точністю результатів. Результат кожного тесту оцінюється відповідно до власного контрольним матеріалом. Достовірність аналізу підтверджується при кожній постановці, оскільки контрольний зразок тестується синхронно.

Призначення: діагностика аутоімунних захворювань.


Полуавтоматичний коагулометр Diagon Coag 4D

Виробник: «Diagon» (Угорщина)

4д


Коагулометр Diagon Coag 4D - напівавтоматичний коагулометр, який призначений для вимірювання повного кола дослідження системи згортання крові. Він оснащений чотирма незалежними каналами. За рахунок того, що апарат використовує в своїй роботі метод нефелометрії точність досліджень максимально висока. Причому даний факт дозволяє використовувати в роботі ліпемічние і іктеричні зразки. Система працює відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001.

Призначення: дослідження системи згортання крові.